top of page
דיטיילינג חיצוני

דיטיילינג חיצוני

דיטיילינג חיצוני
דיטיילינג

המושג דיטיילינג מגיע אלינו מהשפה האנגלית ובתרגום חופשי לעברית הוא ירידה לפרטים הקטנים, וכמו שזה נשמע השרות הזה מתאים לכל מי שהפרטים הקטנים חשובים עבורו.

קניתם רכב חדש או משומש? אתם חובבי רכב מושבעים? רוצים למכור רכב ולשבח את ערכו או סתם אם בא לכם לשמור על מראה הרכב לטווח הרחוק ולהעניק לו מראה נוצץ ויוצא דופן דיטיילינג זה השרות המושלם עבורכם.

כמו כל נכס גם כלי רכב חייבים להיות מתוחזקים ומטופחים בכדי לשמור על ערכו  של הנכס לטווח הרחוק. 

  

איזה טיפולים ניתן לבצע בדיטיילינג חיצוני?

שטיפת דיטיילינג - שטיפה ידנית כמעט ללא מגע אותה יש לבצע בחומרים שמיעודים לכך ותוך תשומת לב רבה וירידה לפרטים הקטנים עד לרמת הבורג.

שלייף - הסרת שריטות, טיפול בנזקים כמו צביעת יתר ועוד נזקי טקסטורה בצבעו של הרכב.

פלסטלינה - הכנת הרכב לפוליש, בניקוי פלסטלינה אנו מסירים את כל המזהמים והלכלוך שנדבקו לצבעו של הרכב ואינם ניתנים להסרה בשטיפה רגילה.

פוליש - פוליש רב שלבי בהתאם למצבו של צבע הרכב. בעזרת הפוליש אנו חושפים שכבת צבע חדשה, נקיה וללא שריטות למראה המושלם וכהכנה לחומרי הגנה כמו ווקס, קריסטל או ננו.

תיקון צבע - תיקוני צבע קטנים בעזרת מכחול מקצועי וצבע תואם לרכב לפי הוראות היצרן.

 

ציפוי והגנה - יישום שכבת הגנה על ידי ווקס, קריסטל או ציפוי ננו. הציפוי מעניק לרכב מראה נוצץ ושכבת הגנה מפני נזקי מים, חום, קור, נזקי שמש, שריטות ועוד.

ניקוי וחידוש ג'נטים - ניקוי והסרת פיח, לכלוך ואבקת ברקסים שלא ניתנים לניקוי על ידי שטיפה רגילה. בתום הניקוי מיישמים חומר הגנה המעניק ברק ומראה איכותי כמו ביום שהרכב יצא מהמפעל.

ניקוי וחידוש פנסים - שייוף הפנס להורדת שכבות לכה ופלסטיק עכורים, ליטוש הפנס בחומרים ייעודים ויישום שכבת הגנה המעניקה לפנס מראה חדש ומבריק.

ניקוי תא המנוע - ניקוי אבק, פיח, שאריות שמנים ושאר המזהמים על ידי חומרים ייעודים קיטור ולחץ מים נמוך.

מנוע נקי מקל על תחזוקת הרכב וכמו כן משפר את הסיכוי למכירת הרכב במחיר הרצוי.

באיזה חומרים וציוד משתמשים לדיטיילינג חיצוני?

דיטיילינג איכותי לרכב מתבצע על ידי שימוש בציוד וחומרים מהטובים ביותר שקיימים בשוק בכדי להבטיח תוצאה סופית איכותית, כל החומרים והציוד שלנו מגיעים מארצות הברית ואירופה ללא שימוש בחומרים זולים וכלי עבודה חלופיים מסין.

כמה זמן עורך טיפול דיטיילינג חיצוני לרכב?

התשובה משתנה לפי סוג הרכב והמצב שבו הוא מגיע אלינו לסדנא, אפשר לומר שבממוצע הטווח הוא בין 12 ל72 שעות העבודה.

כמובן שניתן להריץ את העבודה בקצב הרבה יותר מהיר אבל אנחנו מעדיפים לקחת את הזמן ולבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר. 

 

כמה עולה דיטיילינג חיצוני לרכב?

המחיר משתנה לפי סוג הרכב, מצבו הקוסמטי ודרישות הלקוח. ישנם שרותים נקודתיים החל מ99 שקלים וישנם טיפולי דיטיילינג שמגיעים גם ל5000 שקלים.

לא מצאתי באתר שלכם חבילה מתאימה עבורי, יש סיכוי להוסיף או להוריד דברים שכלולים בחבילה?

בהחלט כן, אנחנו לא מאמינים בשיטות מכירה אימפולסיביות ואנחנו לא נוהגים "לדחוף" ללקוח שרותים שהוא לא באמת זקוק להם במסגרת הטיפול. צרו איתנו קשר ואחד מנציגנו ישמח להוסיף או להוריד טיפולים מהחבילה הרצויה וכמו כן לבנות חבילה חדשה שמתאימה לצרכים שלכם.

ראיתי מבצע פוליש לרכב ב600 שקלים, למה אצלכם זה כל כך יקר?

לצערנו הרב כמו בשווקים אחרים בארץ גם תחום הדיטיילינג הוא פרוץ לחלוטין וחסר בקרה.

ישנם בארץ בעלי מקצוע איכותיים וכמו כן אין ספור חאפרים שעובדים בזול רק בכדי למשוך אליהם את הלקוח. 

במה לבחור? הכל תלוי במה שאתם מחפשים! שרות איכותי, ניסיון, חומרים וציוד איכותיים או עבודה זולה שבסופו של דבר תעלה לכם הרבה יותר יקר. כולנו מבינים שעבודה איכותית יש לה תג מחיר והיא לא נעשת בזול לא חשוב באיזה תחום מדובר. 

דיטיילינג לרכב
פוליש לרכב
bottom of page