top of page
פוליש לרכב

דיטיילינג פנימי

פוליש לרכב

דיטיילינג - ירידה לפרטים הקטנים

חבילות הדיטיילינג פנימי לרכב יכולה להתאים לכל נהג.

קניתם רכב? מוכרים רכב? מבלים את רוב היום ברכב? או שאולי אתם סתם אוהבי רכב מושבעים?! 

אם עניתם בחיוב לאחת מהאפשרויות מעלה השרות הזה נועד בדיוק עבורכם. 

תא נוסעים נקי ושמור משפר את חוויית הנהיגה, משמר את הרכב לשנים רבות וכמו כן משפר את סיכויי המכירה. מלבד לניקוי יסודי של פנים הרכב ניתן ליישם חומרי הגנה שישמרו על הרכב לטווח הרחוק ויעניקו לו מראה של רכב חדש.   

  

איזה טיפולים ניתן לבצע בדיטיילינג פנימי?

ניקוי ריפודים ברכב - ניקוי עמוק לריפודי הרכב בשיטה האמריקאית תוך כדי הזרקה ויניקה של חומרים מקצועיים אל תוך ריפודי הרכב. הטיפול הוא מעט שונה אבל בהחלט מתאים גם לריפודי עור, דמוי עור ועור הפוך.

ניקוי שטיחונים ורצפת הרכב - בדיוק כמו בריפודים אנו מנקים גם את רצפת הרכב והשטיחונים על ידי הזרקת מים חמים בלחץ גבוהה אל תוך סיבי השטיחים, קרצוף יסודי בכדי להפריד את הלכלוך מהשטיחים ולאחר המתנה של כמה דקות שואבים את הכל החוצה.

ניקוי דלתות הרכב - ניקוי והסרת מזהמים מדלתות הרכב תוך כדי שימוש בחומרים שמיועדים לכך. את הניקוי אנו מבצעים בעזרת קיטור, מטליות מייקרופייבר ומברשות משערות סוס. 

ניקוי תא המטען - תא המטען כשמו כן הוא ואנו נוהגים לאחסן בתוכו סוגים רבים ומשונים של מטענים כמו הקניות שלנו, בעלי חיים, שמנים וכלי עבודה. ברוב הרכבים תא המטען הוא החלק המזוהם ביותר וניקוי יסודי הוא חובה מדי שנה או שנתיים, הטיפול הוא מאוד דומה לניקוי הריפודים והשטיחים.

ניקוי חגורות הרכב - בעקבות שימוש יום יומי של חגורות הרכב שלרוב עשויות מסיבי ניילון הן מתלכלכות בתדירות מאוד גבוהה ויש לנקות אותן באופן יסודי לפני שהן מגיעות למצב של הזנחה שלא ניתנת לתיקון.

 

ניקוי וחיטוי מערכת מיזוג האוויר ברכב - חיטוי מערכת המיזוג בעזרת קיטור לניקוי המערכת, הסרת עובש והעלמת ריחות לא נעימים. ניקוי פתחי המיזוג בעזרת מברשות עדינות וחומרי חיטוי.

ניקוי חלקי עור ופלסטיק - ניקוי יסודי לידית ההילוכים, ידית בלם היד, הגה, דשבורד, קונסולה מרכזית וכל החריצים הקטנים שאחרים אפילו לא טורחים לנגב! בסיום הניקוי מיישמים חומרי הגנה והזנה. 

ניקוי וחידוש לוח המחוונים - שייוף , ליטוש  ויישום שכבת הגנה המעניקה ללוח המחוונים מראה חדש ומבריק.

נטרול ריחות לא נעימים - העלמת ריחות לא נעימים שנגרמו כתוצאה שתן, רטיבות, מאכלים וכל דבר אחר

בעזרת חומרים מקצועיים וגז אוזון.

 

הסרת כתמים קשים ​- הסרת כתמי דיו, שמן, מסטיקים, מאכלים, שתיה ואפילו חומרי ניקוי שגרמו לכתמים תוך שימוש בחומרים מקצועיים וללא שימוש בכימיקלים מסוכנים שעלולים לגרום לנזקים בלתי הפיכים.

יישום חומר דוחה כתמים והגנה - יישום חומר דוחה כתמים לריפודי בד ועור וכמו כן לשטיחים, החומר הוא שקוף לחלוטין אינו פוגע במרקם הבד ולא ניתן להרגשה למראית עין או מגע. החומר מהווה הגנה טוטאלית מפני נוזלים ובעזרת תחזוקה נכונה הוא נששאר פעיל לתקופה של שנה עד שנתיים. 

כמו כן אנו מיישמים חומרי הגנה לחלקי הפלסטיק וחלונות הרכב.

באיזה חומרים וציוד משתמשים לדיטיילינג פנימי?

בכל מה שנוגע לריפודים ושטיחים אנו משתמשים בחומרים מקצועיים אותם אימצנו מעולם ניקוי הספות והשטיחים בכדי להבטיח תוצאות מרשימות והקפדה על אי גרימת נזקים. בשאר חלקי הפנים אנו משתמשים בחומרים וציוד יעודי לכל דבר בגופו.

כמה זמן עורך טיפול דיטיילינג פנימי לרכב?

התשובה משתנה לפי סוג הרכב והמצב שבו הוא מגיע אלינו לסדנא, לקוח שזקוק לניקוי ריפודים בלבד יקבל את רכבו לפעמים תוך שעה ולקוח שמבקש דיטיילינג פנימי מלא לרכב יקבל את רכבו לאחר 24 שעות. 

 

כמה עולה דיטיילינג פנימי לרכב?

המחיר משתנה לפי סוג הרכב, מצבו הקוסמטי ודרישות הלקוח. ניקוי ריפודים מתחיל מ300 שקלים ודיטיילינג פנימי מלא יכול להגיע גם ל1500 שקלים, אנו מקפידים לבנות לכל לקוח חבילה מתואמת אישית.

לא מצאתי באתר שלכם חבילה מתאימה עבורי, יש סיכוי להוסיף או להוריד דברים שכלולים בחבילה?

בהחלט כן, אנחנו לא מאמינים בשיטות מכירה אימפולסיביות ואנחנו לא נוהגים "לדחוף" ללקוח שרותים שהוא לא באמת זקוק להם במסגרת הטיפול. צרו איתנו קשר ואחד מנציגנו ישמח להוסיף או להוריד טיפולים מהחבילה הרצויה וכמו כן לבנות חבילה חדשה שמתאימה לצרכים שלכם.

ראיתי מבצע ניקוי ריפודים ב250 שקלים, למה אצלכם זה כל כך יקר?

קודם כל ההבדל בין ניקוי ריפודים ודיטיילינג פנימי מלא הוא כמו שמיים וארץ, במבצעים של 250 שקלים כנראה שיקרצפו לכם את המושבים בעזרת ג'ילדות רטובות ולאחר מכן שאיבה ללא ירידה לפרטים הקטנים וללא שימוש בחומרים מקצועיים וכתוצאה מזה הסיכוי לגרימת נזקים גדל שלא לדבר על טיב ואיכות העבודה. 

כמו בכל תחום שרות איכותי ומקצועי יש לו תג מחיר משלו ועכשיו פשוט מגיע תורכם להחליט מה אתם מחפשים עבודה זריזה וזולה או שרות קפדני ואיכותי.

פוליש לרכב
פוליש לרכב
bottom of page