top of page
ריח של סיגריות ברכב

נטרול ריחות רעים והוצאת ריח סיגריות מהרכב

הוצאת ריחות לא נעימים מהרכב 

סובלים מריח רע ברכב? ניסיתם הכל אבל שום דבר לא עובד? חשבתם אפילו על אופציה של למכור את הרכב בגלל בעיות של ריחות לא נעימים ברכב?

אם עניתם בחיוב על אחת מן השאלות מעלה הגעתם למקום הנכון!

ריח רע ברכב זה בהחלט לא נעים והורס את כל חווית הנהיגה ברכב, אל דאגה יש פתרון.

מדי יום אנו מקבלים פניות מלקוחות כמו:

- יום שישי עשינו קניות לבית ושכחנו שקית עם בשר טרי בבגאז', מצאנו את השקית רק אחרי שלושה ימים. איך מוציאים ריח של נבלה מהרכב?

 

-בגשם האחרון הרכב שלי הוצף מים ועכשיו יש בו ריח של עובש, איך מסלקים ריח של עובש מהרכב?

 

-קנינו גור בן שלושה חודשים והוא עשה את צרכיו ברכב, איך מעלימים ריח של שתן מהרכב?

 

-הסעתי חבר ברכב שלא חש בטוב והוא הקיא על המושבים ברכב, איך מעלימים ריח של קיא מהרכב?

 

-שכחנו את החלון האחורי ברכב פתוח וחדרו אליו המון מי גשמים, איך אפשר להעלים ריח של טחב מהרכב?

 

-קנינו רכב ממישהו ויש בו פשוט ריח נוראי, ניסינו הכל אבל שום דבר לא עובד. איך להוציא ריח רע מהרכב?

 

-יש ברשותי רכב מזה כמה שנים, כל הזמן הזה נהגתי לעשן ברכב. אני מנסה למכור את הרכב במשך כחודשיים אבל כולם מוותרים על העסקה בגלל ריח כבד של עשן סיגריות. איך אפשר להעלים ריח של עשן סיגריות מהרכב?

כמו שאתם שמים לב בעיות ריח רע ברכב נגרמות מהרבה סיבות שונות ומשונות אבל אין לכם מה לדאוג כי עם הניסיון שצברנו בתקופה של 12 שנות פעילות בתחום אנחנו תמיד נדע איך לפתור את הבעיה אחת ולתמיד בדרך הקלה ויעילה ביותר.

אם תחפשו ברחבי הרשת "הוצאת ריחות רעים מהרכב" אתם תמצאו המון תכשירים ושיטות סבתא להוצאת ריחות לא נעימים מהמכונית כמו: לרסס מרכך כביסה, לפזר אבקת סודה, לרסס מבשם כביסה, לקנות רימון עשן לרכב או אין ספור מנטרלים. רובם הגדול לא עובדים, עובדים זמנית וחלקם אף יגרמו נזק הרבה יותר גדול.

למה ריסוס של מבשם כביסה על מושבים מסריחים לא יפתור את הבעיה? פשוט מאוד, תארו לכם בן אדם שלא מתקלח במשך כמה שבועות אלה רק משתמש בבושם וקרם גוף. האם זה יפתור את בעיית ההיגיינה שלו? וודאי שלא, במקרה הכי טוב הבושם יטשטש לתקופת זמן מאוד קצרה.

ריח רע ברכב

מה היא השיטה הטובה ביותר להוצאת ריחות רעים מהרכב?

התשובה היא מורכבת ומשתנה מסיטואציה לסיטואציה. ישנם מקרים שטיפול קטן כמו החלפת פילטר האוויר של המזגן או ריסוס מנטרל ריחות יפתרו את הבעיה.

ישנם מקרים הזקוקים לטיפול מקיף להוצאת ריחות לא נעימים מהרכב.

מהו הפתרון האולטימטיבי להוצאת ריחות רעים מהרכב?

הפתרון הבא מתאים ונדרש במקרים של ריחות קשים ברכב שהפכו לבלתי נסבלים. ישנם מקרים בהם ניתן לוותר על חלק מהשלבים בכדי לחסוך זמן יקר והוצאה מיותרת מצד הלקוח. אנו נוהגים להרכיב את הטיפול הנדרש בכל מקרה לגופו בתיאום מלא מול הלקוח.

- החלפת פילטר מזגן ברכב.

- שאיבה יסודית כולל ניקוי בלחץ אוויר להסרת מזהמים יבשים.

-הוצאת כל השטיחונים מהרכב, חפצים מתאי האחסון ותא המטען.

-ניקוי בהזרקה ויניקה לכל המושבים והשטיחים ברכב.

-ייבוש המושבים והשטיחים.

-ריסוס חומר חיטוי ומנטרל ריחות.

-ניקוי דיפונים, דלתות, חגורות ופלסטיקה בקיטור.

-חיטוי למערכת מיזוג האוויר בקיטור.

-טיפול של כשעה עם מחולל גז אוזון.

-ריסוס נוסף של מנטרל ריחות לא נעימים מקצועי לרכב.

טיפול בריח רע ברכב

זהו הפתרון המקיף ביותר שלנו ושל כל דיטיילר מקצועי בעולם כולו שיפתור כל בעיית ריח רע ברכב.

מדוע אתם לא משתמשים במערפל? במשך הזמן גילינו שחיטוי בקיטור ומחולל גז אוזון יעילים הרבה יותר ואינם משאירים מעין שכבה שמצריכה ניקוי בסוף הטיפול בכל הרכב כמו המערפלים.

הסבר לכל השלבים אותם אנו מבצעים:

 

החלפת פילטר מזגן ברכב - יש להחליפו במקרה של ריח רע ברכב מכיוון שהוא בנוי בכדי לסנן לכלוך מהאוויר שחודר למערכת המיזוג וכמו כן הוא סופג גם ריחות לא נעימים.

שאיבה יסודית וניקוי בלחץ אוויר - בשלב הזה אנו מנקים ומסירים מהרכב את כל הלכלוך הייבש שעלול גם כן להוות מקור לריח לא נעים ברכב וכמי כן כהכנה לניקוי בהזרקה ויניקה.

ניקוי דיפונים, דלתות, חגורות ופלסטיקה בקיטור - השלב שבו אנו מנקים את כל המשטחים שגם כן נוטים לספוג לתוכם ריחות רעים. אנו מרססים חומר ניקוי מקצועי לפנים הרכב, מנקים הכל בקיטור ולבסוף מנגבים בעזרת מטלית מיקרופייבר.

חיטוי למערכת מיזוג האוויר בקיטור - בשבל הזה אנו נחטא את כל תעלות המיזוג ברכב בעזרת קיטור אשר מנטרל בקטריות, עובש, פטריות ואת שאר החיידקים שהצטברו במערכת המיזוג.

ניקוי הריפודים והשטיחים על ידי הזרקה ויניקה - ניקוי ריפודים מקצועי לרכב הוא הבסיס לכל טיפול הקשור לנטרול ריחות רעים ברכב. השיטה הזו היא המקצועית ביותר אותה תמצאי בתחום ניקוי הריפודים. אנחמו מזריקים מים חמים בלחץ יחד עם חומר מקצועי לניקוי ריפודים. בעזרת מברשת מיוחדת אנחנו מקרצפים את הכל בכדי להפריד את הלכלוך מיסיבי הבד שבשטיח או בריפודים ומיד לאחר מכן אנחנו שואבים את הכל החוצה ולאחר מכן חוזרים על הכל בעזרת מים נקיים בכדי לוודאות שלא ישארו דטרגנטים בתוך סיבי הבד.

ייבוש יסודי - לאחר ניקוי הריפודים והשטיחים אנחנו מייבשים את הכל בעזרת ייבשן מקצועי בעל עוצמה חזקה שיכול לייבש את הרכב כולו תוך 30 דקות בכדי למנוע הצטברות של בקטריות או ריח של רטיבות וכמו כן כהכנה לטיפול במחולל גז אוזון.

טיפול בגז אוזון לרכב - לאחר שניקינו את הרכב בצורה יסודית ודאגנו שהוא יבש לחלוטין אנו מכינים את הרכב לטיפול בגז אוזון. גז האוזון לחסל את כל הבקטריות והחיידקים שבתוך הרכב וכתוצאה מזה שום בקטריה מזיקה לא תשאר ברכב וכל הריחות הרעים יעלמו.

ריסוס מנטרל ריחות רעים - ריסוס חומר מנטרל ריחות רעים בעל סגולות חיטוי אשר גם כן מחסל את כל הבקטריות שאיתן היא נכנס למגע והוא נשאר פעיל ברכב במשך כמה ימים.

כמה זמן דורש טיפול כזה?

כל מקרה לגופו הזמן המינימלי הנדרש הוא כשעתיים ובמקרים קשים זה עלול להמשך גם 6-8 שעות.

איך לבחור דיטיילר לביצוע העבודה?

תבדקו כמה זמן הוא בתחום, תשאלו עם איזה ציוד וחומרים הוא משתמש ותוודאו שאכן יש לו ניסיון בתחום והכי חשוב זה פשוט לקרוא ביקורות ברשת על בעל המקצוע.

מה אפשר לעשות עד להגעה לטיפול מקצועי?

לאוורר את הרכב כמה שיותר.

איזה ריחות ניתן לנטרל בעזרת הטיפול שלכם?

הטיפול שלנו מתאים לנטרול ריח של שתן, נטרול ריח עשן של סיגריות, נטרול ריח של עובש וטחב, נטרול ריח של נבלה, נטרול ריח של קיא וכל ריח כזה או אחר.

כיצד אני יכול למנוע הצטברות של ריחות לא נעימים ברכב?

  • הקפידו לא לאכול, לשתות ולעשן בתוך הרכב.

  • הניחו כיסויים על המושבים לפני שאתם מעלים לרכב בעלי חיים.

  • יש להחליף פילטר מזגן לפחות פעם בשנה.

  • שמרו על ניקיון הרכב והקפידו על ניקיון פנימי אחת לשבוע.

  • גם בימים חמים או קרים בהם המזגן עובד ללא הפסקה אפשרו לרכב להתאוורר כמה דקות בחניה או תוך כדי נסיעה עם חלונות פתוחים.

מקווים שהצלחנו לשפוך קצת אור בנושא ובכל זאת אם יש לכם עוד שאלות נשמח לעזור בנוגע לכל שאלה כמו כן לתת לכם שרות ולשים קץ לכל הבעיה הקשורה לריח רע ברכבכם.

bottom of page