top of page
ציפוי ננו לרכב

דיטיילינג מלא - דיטיילינג פנימי וחיצוני

דיטיילינג

דיטיילינג מלא - דיטיילינג פנימי וחיצוני מקיף לרכב הוא פתרון הטיפוח האולטימטיבי לכל כלי הרכב והוא כולל בתוכו את חבילות הדיטיילינג הפנימי והחיצוני. 

הטיפול כולל מגוון רחב של שרותים אותם הלקוח יכול לבחור לשביאות רצונו. בבחירת השרות הזה אנו יכול להבטיח לכם ניקיון ברמת הבורג שבסופו של התהליך הוא ישאיר אתכם ואת כל מי שיביט ברכב שלכם פעורי פה. 

חלק בלתי נפרד מהדיטיילינג המלא הוא העלמת שריטות ויישום חומרי הגנה לשמירה מפני קרני השמש, נזקי מים, שריטות, פיח ושאר המזהמים שעלולים לפגוע בצבעו של הרכב.

דיטיילינג
דיטיילינג

מה כולל טיפול דיטיילינג מלא - דיטיילינג פנימי וחיצוני המלא שלכם? ​

הלקוח יכול לבחור שרותים הרשימה מטה:

 

פנים הרכב

 

ניקוי ריפודים ברכב - ניקוי עמוק לריפודי הרכב בשיטה האמריקאית תוך כדי הזרקה ויניקה של חומרים מקצועיים אל תוך ריפודי הרכב. הטיפול הוא מעט שונה אבל בהחלט מתאים גם לריפודי עור, דמוי עור ועור הפוך.

ניקוי שטיחונים ורצפת הרכב - בדיוק כמו בריפודים אנו מנקים גם את רצפת הרכב והשטיחונים על ידי הזרקת מים חמים בלחץ גבוהה אל תוך סיבי השטיחים, קרצוף יסודי בכדי להפריד את הלכלוך מהשטיחים ולאחר המתנה של כמה דקות שואבים את הכל החוצה.

ניקוי דלתות הרכב - ניקוי והסרת מזהמים מדלתות הרכב תוך כדי שימוש בחומרים שמיועדים לכך. את הניקוי אנו מבצעים בעזרת קיטור, מטליות מייקרופייבר ומברשות משערות סוס. 

ניקוי תא המטען - תא המטען כשמו כן הוא ואנו נוהגים לאחסן בתוכו סוגים רבים ומשונים של מטענים כמו הקניות שלנו, בעלי חיים, שמנים וכלי עבודה. ברוב הרכבים תא המטען הוא החלק המזוהם ביותר וניקוי יסודי הוא חובה מדי שנה או שנתיים, הטיפול הוא מאוד דומה לניקוי הריפודים והשטיחים.

ניקוי חגורות הרכב - בעקבות שימוש יום יומי של חגורות הרכב שלרוב עשויות מסיבי ניילון הן מתלכלכות בתדירות מאוד גבוהה ויש לנקות אותן באופן יסודי לפני שהן מגיעות למצב של הזנחה שלא ניתנת לתיקון.

 

ניקוי וחיטוי מערכת מיזוג האוויר ברכב - חיטוי מערכת המיזוג בעזרת קיטור לניקוי המערכת, הסרת עובש והעלמת ריחות לא נעימים. ניקוי פתחי המיזוג בעזרת מברשות עדינות וחומרי חיטוי.

ניקוי חלקי עור ופלסטיק - ניקוי יסודי לידית ההילוכים, ידית בלם היד, הגה, דשבורד, קונסולה מרכזית וכל החריצים הקטנים שאחרים אפילו לא טורחים לנגב! בסיום הניקוי מיישמים חומרי הגנה והזנה. 

ניקוי וחידוש לוח המחוונים - שייוף , ליטוש  ויישום שכבת הגנה המעניקה ללוח המחוונים מראה חדש ומבריק.

נטרול ריחות לא נעימים - העלמת ריחות לא נעימים שנגרמו כתוצאה שתן, רטיבות, מאכלים וכל דבר אחר

בעזרת חומרים מקצועיים וגז אוזון.

 

הסרת כתמים קשים ​- הסרת כתמי דיו, שמן, מסטיקים, מאכלים, שתיה ואפילו חומרי ניקוי שגרמו לכתמים תוך שימוש בחומרים מקצועיים וללא שימוש בכימיקלים מסוכנים שעלולים לגרום לנזקים בלתי הפיכים.

יישום חומר דוחה כתמים והגנה - יישום חומר דוחה כתמים לריפודי בד ועור וכמו כן לשטיחים, החומר הוא שקוף לחלוטין אינו פוגע במרקם הבד ולא ניתן להרגשה למראית עין או מגע. החומר מהווה הגנה טוטאלית מפני נוזלים ובעזרת תחזוקה נכונה הוא נששאר פעיל לתקופה של שנה עד שנתיים. 

כמו כן אנו מיישמים חומרי הגנה לחלקי הפלסטיק וחלונות הרכב.

דיטיילינג

דיטיילינג חיצוני לרכב חיצוני

 

שטיפת דיטיילינג - שטיפה ידנית כמעט ללא מגע אותה יש לבצע בחומרים שמיעודים לכך ותוך תשומת לב רבה וירידה לפרטים הקטנים עד לרמת הבורג.

שלייף - הסרת שריטות, טיפול בנזקים כמו צביעת יתר ועוד נזקי טקסטורה בצבעו של הרכב.

פלסטלינה - הכנת הרכב לפוליש, בניקוי פלסטלינה אנו מסירים את כל המזהמים והלכלוך שנדבקו לצבעו של הרכב ואינם ניתנים להסרה בשטיפה רגילה.

פוליש לרכב - פוליש רב שלבי בהתאם למצבו של צבע הרכב. בעזרת הפוליש אנו חושפים שכבת צבע חדשה, נקיה וללא שריטות למראה המושלם וכהכנה לחומרי הגנה כמו ווקס, קריסטל או ננו.

תיקון צבע - תיקוני צבע קטנים בעזרת מכחול מקצועי וצבע תואם לרכב לפי הוראות היצרן.

 

ציפוי והגנה - יישום שכבת הגנה על ידי ווקס, קריסטל או ציפוי ננו. הציפוי מעניק לרכב מראה נוצץ ושכבת הגנה מפני נזקי מים, חום, קור, נזקי שמש, שריטות ועוד.

ניקוי וחידוש ג'נטים - ניקוי והסרת פיח, לכלוך ואבקת ברקסים שלא ניתנים לניקוי על ידי שטיפה רגילה. בתום הניקוי מיישמים חומר הגנה המעניק ברק ומראה איכותי כמו ביום שהרכב יצא מהמפעל.

ניקוי וחידוש פנסים - שייוף הפנס להורדת שכבות לכה ופלסטיק עכורים, ליטוש הפנס בחומרים ייעודים ויישום שכבת הגנה המעניקה לפנס מראה חדש ומבריק.

ניקוי תא המנוע - ניקוי אבק, פיח, שאריות שמנים ושאר המזהמים על ידי חומרים ייעודים קיטור ולחץ מים נמוך.

מנוע נקי מקל על תחזוקת הרכב וכמו כן משפר את הסיכוי למכירת הרכב במחיר הרצוי.

דיטיילינג לרכב
ציפוי ננו
דיטיילינג מקצועי לרכב

כמה עולה דיטיילינג מלא לרכב?

בהחלט כן, אומנם שיטת העבודה היא קצת שונה אבל אנחנו מתמחים גם בניקוי ריפודי עור.

להבדיל מריפודי בד בריפודי עור תהליך הניקוי מתבצע באופן ידני ולא בעזרת מכונות ולכן לרוב המחיר הוא מעט יותר יקר.

 

כמה זמן עורך תהליך ניקוי ריפודים לרכב?

מחיר טיפול הדיטיילינג משתנה לפי סוג הרכב, המצב הקוסמטי שלו ודרישות הלקוח. 

לאחר שתבחרו את השלבים שתרצו שנבצע אתם תקבלו הצעת מחיר מותאמת אישית. 

לא יודעים במה לבחור? בדיוק בשביל זה אנחנו כאן, צרו קשר עוד היום ואחד מציגנו ישמח לעזור לכם לבחור בחבילה המתאימה ביותר עבור הרכב שלכם ללא עלות וללא התחחייבות.

מה זה דיטיילינג?

דיטיילינג הוא תהליך מקצועי הכולל ניקוי יסודי ופוליש לכל חלקי הרכב, הן מבחוץ והן מבפנים, תוך שימוש בחומרים איכותיים וטכניקות מתקדמות.

מה ההבדל בין דיטיילינג פנימי וחיצוני?

דיטיילינג פנימי מתמקד בניקוי וחידוש כל משטחי הפנים של הרכב, כולל ריפודים, מושבים, שטיחים, דשבורד והגה. דיטיילינג חיצוני מתמקד בטיפול במרכב הרכב, כולל פוליש, ציפוי קרמי וטיפול בחלונות.

באיזו תדירות מומלץ לבצע דיטיילינג?

מומלץ לבצע דיטיילינג פנימי לפחות פעם בשלושה חודשים, ודיטיילינג חיצוני לפחות פעם בשנה.

 מהם היתרונות של דיטיילינג פנימי וחיצוני?

. רכב שעבר דיטיילינג נראה כמו חדש, גם לאחר שנים רבות על הכביש

 .שירותי דיטיילינג רבים מספקים הגנה יעילה מפני פגעי מזג האוויר, לכלוך ושריטות

 רכב מטופח שומר על ערכו בשוק הרכב המשומש

 נסיעה ברכב נקי ומטופח היא פשוט נעימה יותר

 

 מהם סוגי הפוליש השונים?

פוליש חד-שלבי: פתרון מהיר ויעיל להשבת ברק הרכב

פוליש רב-שלבי: תהליך יסודי יותר הכולל הסרת שריטות עמוקות, כתמים ופגמים, והברקת המרכב

 

מהו ציפוי קרמי?

ציפוי קרמי הוא ציפוי מגן המורכב מחומרים ננו-טכנולוגיים. הוא מספק הגנה חזקה במיוחד מפני פגעי מזג האוויר, לכלוך, שריטות וקורוזיה.

 

איך מנקים ריפודים?

ניקוי ריפודים כולל שאיבת אבק יסודית, הסרת כתמים קשים ויישום חומרים מיוחדים להגנה מפני כתמים ושחיקה.

 

איך מטפלים בחלונות?

טיפול בחלונות כולל ניקוי יסודי מבפנים ומבחוץ ויישום ציפוי דוחה מים לשיפור הראות בתנאי מזג אוויר קשים.

bottom of page