top of page
תיקון מושבי עור לרכב

תיקון וחידוש מושבי עור

חידוש ריפודי עור לרכב

תיקון וחידוש ריפודי עור לרכב זהו אחד התחומים האהובים עלינו ביותר משתי סיבות , את דרכנו התחלנו בארץ בשנת 2005 בעולם ניקוי וחידושים הריפודים וזה התחום שהכי מדבר אלינו והסיבה העיקרית היא התוצאה המושלמת שמתקבלת בסופו של תהליך. 

 

תיקון,חידוש ושחזור ריפודי עור היא אומנות בפני עצמה. כיום כל אחד יכול לרכוש ערכות לביצוע הפרוייקט בשיטת עשה זאת בעצמך וכמו כן ישנם בשוק אין ספור בעלי מקצוע שיציעו לכם את השרות הזה. 

 

אז מה ההבדל? בעל מקצוע איכותי שעובד עם הציוד והחומרים הנכונים יספק עבורכם תוצאות מושלמות וברוב המקרים אפילו לא תצליחו לשים לב שהריפודים עברו תיקון או שחזור צבע. עבודה קשה וירידה לפרטים הקטנים הם שם המשחק, ומי שיבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר תמיד יזכה לראות תוצאות שיעניקו לו סיפוק אין סופי, ומכאן כל הזיקה שלנו לתחום הדיטיילינג.


במה אנחנו יכולים לעזור?! 

צביעת ההגה, תיקון סדקים בעור, תיקון חורים של סיגריות, תפירת תפר פרום, צביעת המושבים, ניקוי העור, ציפוי בחומר מגן לעור ואפילו צביעה מחדש לגוון עור אחר לגמרי.  


כמה זמן זה לוקח?

זמן העבודה משתנה מרכב לרכב וזה תלוי במבנה הריפודים והנזקים שבהם יש לטפל. 
ניקוי מושבים ויישום חומר הזנה והגנה לעור נמשך כשעתיים , תיקון קרעים או צביעה מחדש של כל המושבים ברכב זהו תהליך הרבה יותר מורכב ועלול להמשך זמן רב יותר לפעמים גם 48 עד 72 שעות עבודה, ישנם פתרונות מהירים אבל אתם חייבים להבין שבכדי לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר אסור למהר ולדלג על שלבים חשובים  בכדי לא לפגוע בטיב העבודה והתוצאה הסופית.


ממש לא, אנחנו עושים את המקסימום האפשרי בכדי שזה לא יקרה ולרוב הריפודים יחזרו להראות חדשים לגמרי מבלי שמישהו יצליח להבחין בתיקון שבוצע. בזכות הטנולוגיה שבה אנחנו משתמשים אנחנו מצליחים להגיע לרמות גימור מושלמות, כמובן שתמיד יש יוצא דופן ולא הכל תלוי בנו אלה גם במצב הריפוד וסוג הנזק.

באיזה חומרים אתם משתמשים? 

להבדיל מבעלי מקצוע אחרים אנחנו מקפידים על שימוש בחומרים מקצועיים בלבד.
רוב חומרי הניקוי מגיעים אלינו מארצות הברית ואנגליה ומוצרי התיקון וצביעה מגיעים ממדינות כמו איטליה וגרמניה וכולם בעלי תקנים אירופאים מחמירים להבטחת תוצאות גימור איכותיות.

כמה זמן התיקון יחזיק? 

האיזורים שאותם אנחנו מתקנים ישארו במצב טוב בדיוק כמו שאר חלקי העור בהם לא נגענו כל עוד מתחזקים את הריפודים בצורה הנכונה על ידי ניקוי בעזרת חומרים ייעודיים ומריחת חומר הזנה לעור מדי כמה שבועות. 

כמה זה עולה? 

המחיר משתנה לפי מבנה המושבים, כמות המושבים, סוג הנזק והטיפול הנדרש. 
ניקוי מושבי עור ויישום חומר הזנה לריפודי עור ברכב עולה בבממוצע כ300-500 שקלים ומנגד ישנם תיקונים או מצבים שבהם הלקוח מבקש צביעה מחדש של כל הריפודים וזהו מצב שיכול להסתכם בכמה אלפי שקלים. 
אנחנו חושבים שהדבר המקצועי וההוגן ביותר עבור שני הצדדים הוא שתגיעו אלינו לכוס קפה וקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות מצידכם.

איך ניתן לתחזק מושבי עור ולמנוע קרעים, סדקים וקילוף של הצבע ? 

פשוט מאוד, על ידי ניקוי קבוע ויישום חומר הזנה לעור. 
הניקוי חייב להתבצע בעזרת כלים וחומרים נכונים בכדי למנוע תוצאה הפוכה וגרימת נזקים חמורים יותר. 
חומר ההזנה גם כן חייב להיות איכותי לקבלת תוצאה מושלמת. 
בסוף הטיפול אחד מהנציגים שלנו ידריך אתכם צעד אחר צעד בכל מה שנוגע לתחזוקת ריפודי עור נכונה. 

האם אפשר לנקות ריפודי עור עם ספוג הפלא ואקונומיקה? 

התשובה היא כמובן לא!!
הרבה לקוחות שלנו עושים זאת ולצערנו הרב גם הרבה בעלי מקצוע. 
שימוש בחומרים כמו אקונומיקה או ספוג הפלא יעשו את העבודה והעור יראה נקי אבל תוך תקופה קצרה מאוד יתחילו להופיע סימני הנזקים שנגרמו כתוצאה מניקוי לא נכון ואתם תכנסו להוצאות של אלפי שקלים לשיקום הנזקים.

יש לכם עוד שאלות? זקוקים לייעוץ או הצעת מחיר?
אל תהססו וצרו קשר עוד היום אחד מאיתנו ישמח לעמוד לרשותכם.

דיטיילינג
bottom of page